English Camp! O co vlastě jde?

Cílem English Campu je poskytnout účastníkům možnost zlepšit své jazykové znalosti, seznámit je se základy křesťanství a poznat nové lidi. Typický den campu začíná snídaní, následuje dopolední výuka, kterou studenti tráví rozděleni do skupin podle úrovně angličtiny. Součástí každé skupinky je i překladatel. Následuje oběd a po něm je volný čas, kdy je možné hrát různé hry, nebo se věnovat různým dalším aktivitám v rámci workshopů. Odpoledne je pak vyhrazeno pro společné sporty. Večery jsou určeny programům, které se věnují základům křesťanství. Po programu jsou pak diskuze, které probíhají v jednotlivých skupinkách. Jeden den na campu je také vyhrazen výletu. Všech aktivit se kromě studentů účastní i američtí lektoři. Camp je určen pro všechny ve věku od 15 do 23 let.

Důležité informace:

Corona Info: Pokud to bude jen trochu možné, tak se camp konat BUDE. V případě, že by se nakonec přece jen nekonal, peníze za přihlášky vrátíme.
Kdy: 4.7. – 11.7.2020 (+ Follow Up 12.7. - 13.7.2020)
Kde: Chata Doubravka (www.chatadoubravka.cz)
Cena: 3.799 Kč
Způsob platby: Převodem na účet 1080114319/0800, var. symbol 142020; do poznámky napište jméno účastníka. Platbu uhraďte do 14 dnů od doručení potvrzovacího emailu.
Přihlašovací formulář: Na tomto odkaze.

A jak to na campu vypadá? Koukni do našich alb!

FB Alba

Akce probíhá za podpory