English Camp - Hradec Králové! O co vlastě jde?

Cílem English Campu je poskytnout účastníkům možnost zlepšit své jazykové znalosti, seznámit je se základy křesťanství a poznat nové lidi. Typický den campu začíná snídaní, následuje dopolední výuka, kterou studenti tráví rozděleni do skupin podle úrovně angličtiny. Součástí každé skupinky je i překladatel. Následuje oběd a po něm je volný čas, kdy je možné hrát různé hry, nebo se věnovat různým dalším aktivitám v rámci workshopů. Odpoledne je pak vyhrazeno pro společné sporty. Večery jsou určeny programům, které se věnují základům křesťanství. Po programu jsou pak diskuze, které probíhají v jednotlivých skupinkách. Jeden den na campu je také vyhrazen výletu. Všech aktivit se kromě studentů účastní i američtí lektoři. Další informace o English Campu lze nalézt také zde.

Důležité informace:

Věkové omezení: 15 - 23 let
Kdy: 1.7. – 8.7.2017 (+ Follow Up 9.7. - 10.7.2017)
Kde: Chata Doubravka u Chotěboře
Cena: 3300 Kč
Způsob platby: Převodem na účet 1080114319/0800, var. symbol 315020; do poznámky napište jméno účastníka
Storno poplatky: do 30.5. 0%, od 1.6. 25%, od 15.6. 50%, od 22.6. 90%. Z odůvodněných důvodů mohou být prominuty.
Přihlašovací formulář: Čas pro přihlášení již vypršel.
Kontakt na pořadatele: Tel: 725 925 181, Email: englishcamp@mladesh.cz

Aktuality

V pátek 9. a v sobotu 10. června nás navštíví Američani Emma, Logan a Aaron z Kalifornie a Oregonu, a my tak budeme moci zažít něco z atmosféry campu, který nás čeká. „Pre-camp Night“ a „Sports“ je tak skvělá příležitost procvičit se v angličtině a seznámit se s některými Američany i dalšími studenty, kteří se na English camp chystají!

Pre-camp Night
V pátek 9. června od 18 hodin se můžeš těšit na program připravený Američany. Na pořadu budou hry, campové písničky, spousta zábavy a prostoru pro seznámení s Američany i českými studenty, které o několik týdnů později uvidíš i na samotném English campu! „Pre-camp Night“ se bude odehrávat v klubovně Církve bratrské (V Kopečku 89, Hradec Králové). Občerstvení bude samozřejmě zajištěno.

Sports
V sobotu 10. června si společně půjdeme zahrát různé outdoorové sporty! Sraz je ve 14:30 před budovou Církve bratrské V Kopečku 89. Odtud se pak společně vydáme do jednoho z hradeckých parků!

„Pre-camp night“ a „Sports“ jsou otevřené události; mohou se jich účastnit i ti, kteří z různých důvodu na samotný English camp jet nemohou.

A jak to na campu vypadá? Koukni do našich alb!

FB Alba

Akce probíhá za podpory: